Oferta

Nasi pacjenci korzystają z różnych form wsparcia, które oferuje Centrum w Gdyni. Rehabilitacja robotyczna, ambulatoryjna, telerehabilitacja oraz konsultacje czy turnusy mają jeden cel: przywrócić sprawność ruchową naszych podopiecznych. 

W codziennej pracy wpieramy pacjentów po udarach mózgu, cierpiących na stwardnienie rozsiane (również boczne), zmagających się z urazami czaszkowo-mózgowymi, rdzenia kręgowego, chorobą Parkinsona i innymi schorzeniami. W powrocie do zdrowia pomagamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom prowadząc rehabilitację kończyn górnych i dolnych. 

Turnusy

Intensywna terapia przynosi efekty! W Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Nordmedic pracujemy z pacjentami także w formie kilkudniowych turnusów rehabilitacyjnych. Indywidualnie, do każdego pacjenta dobieramy odpowiednią liczbę zabiegów z pomocą nowoczesnych robotów oraz dobieramy wyspecjalizowanych fizjoterapeutów. Będą oni czuwać nad przebiegiem i progresem w rehabilitacji. Naszym kuracjuszom pomagamy także w organizacji pobytu – dysponujemy apartamentami dostosowanymi do potrzeb i wymagań osób z najróżniejszymi schorzeniami.

Konsultacje

Przed rozpoczęciem każdej terapii robotycznej przeprowadzamy z podopiecznymi konsultacje. Wywiad oraz testy pozwalają zakwalifikować pacjenta na rehabilitację pojedynczą, pakiet lub turnus. Prowadzą je nasi najbardziej doświadczeni specjaliści fizjoterapii. Podczas spotkania uwzględniają całą historię medyczną pacjenta oraz aktualne jego możliwości. Konsultacje rehabilitacyjne w Nordmedic świadczymy także bez wymogu rehabilitacji.

Pakiety

W Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej z pacjentami współpracujemy krótko i długofalowo. Tym, wymagającym większej liczby zabiegów rehabilitacji robotycznej proponujemy przygotowanie pakietu zabiegów: neurologiczny, stomatologiczny, ortopedyczny, uroginekologiczny czy pediatryczny. Każdy z nich indywidualnie dostosowujemy do wymagań i aktualnych potrzeb podopiecznego. Długoterminowy plan rehabilitacji wspomaga odzyskanie funkcji ruchu. To także oszczędność – przy wyborze rehabilitacji w takiej formie pacjenci mogą liczyć na atrakcyjniejsze rozliczenia.

Gdzie jesteśmy?

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Nordmedic mieści się w samym centrum Gdyni. W nowo wybudowanym budynku przy ulicy Batorego stworzyliśmy ośrodek skupiający specjalistów fizjoterapii i najnowocześniejsze technologie do rehabilitacji. Centrum dostosowane jest do pacjentów o najróżniejszych potrzebach – pozwala na bezproblemowe poruszanie się i dotarcie do każdej przestrzeni rehabilitacyjnej.  

Lokalizacja naszego ośrodka nie jest przypadkiem. Gdynia to nadmorskie miasto odwiedzane co roku przez ogromną liczbę turystów w każdym wieku. To miasto przyjazne osobom niepełnosprawnym, niejednokrotnie nagradzane z tego tytułu. W rehabilitacji z pewnością pomaga świeże, nadmorskie powietrze, wypoczynek na plaży, czy spacer po bulwarach. 

Baza wiedzy

Masz więcej pytań?

Napisz do nas

  lub zadzwoń

  +48 577 600 990

  Odwiedź nasze centrum

  Biuro regionalne:

  ul. Batorego 7, 81-365 Gdynia

  Jak dojadę?