EKSO NR

Egzoszkielet to przenośny, bioniczny szkielet, którym mogą wspierać się pacjenci m.in. z całkowitym uszkodzeniem rdzenia do wysokości C7 włącznie lub częściowym uszkodzeniem rdzenia (na dowolnym poziomie). Dzięki egzoszkieletowi można pionizować również pacjentów z urazem czaszkowo-mózgowym, lub po udarze, albo chorujących na stwardnieniem rozsiane. Model, którego używamy, pozwala też na pracę z pacjentami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce i inne choroby neurologiczne, które powodują problemy z chodem lub brakiem możliwości chodu.

Nowoczesna rehabilitacja kończyn dolnych w naturalnym środowisku

Przenośny bioniczny szkielet przeznaczony do rehabilitacji pacjentów z porażeniem lub niedowładem kończyn dolnych

Umożliwia chód w naturalny sposób, z prawidłowym przenoszeniem ciężaru ciała między kończynami. Ekso NR pozwala też na wykonywanie ruchów wstawania i siadania na krześle i wspomaga odpowiednie stawianie stóp. Zasilane baterią daje możliwość realnego spaceru, nawet przy całkowitym niedowładzie kończyn.

EKSO NR w praktyce

 • Oprogramowanie pozwala na optymalny dobór parametrów treningu
 • Różne tryby treningowe dopasowane są do postępów pacjenta
 • Pozwala na kontrolę poprawności i symetryczności wykonywanych ruchów
 • Moduł Smart Assist umożliwia pacjentom wykorzystanie maksymalnej możliwej dla nich siły chodu.

Egzoszkielet Ekso GT/NR rejestruje przebieg terapii i przesyła dane na serwery zewnętrzne. Pozwala to na lepszą analizę postępów pacjenta, planowanie kolejnych sesji i kontrolować wykorzystanie urządzenia.

Ekso GT/NR to najłatwiejszy w obsłudze i najlepiej dostosowany do rehabilitacji egzoszkielet na świecie – jest nie robotem, ale oferuje kompletny program neurorehabilitacyjny.

Pozostałe maszyny

Wybrałeś interesujący Cię moduł?
Lub chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas

  lub zadzwoń

  +48 730 300 880

  Odwiedź nasze centrum

  Biuro regionalne:

  ul. Batorego 7, 81-365 Gdynia

  Jak dojadę?