Fizjoterapeuta Domowy – Oferta pracy

Firma Nordmedic realizuje szeroki zakres świadczeń diagnostycznych, leczniczych i opiekuńczych oraz profilaktyki zdrowotnej i rehabilitacji. Od lat działamy w oparciu o najwyższe standardy, wypracowane dzięki zaangażowaniu kadry profesjonalistów, zaspakajając potrzeby naszych pacjentów.

Oferta zatrudnienia Nordmedic Sp. z o.o. jest adresowana do kandydatów z sektora medycznego. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Fizjoterapeuta Domowy
Oferty pracy na stanowisku dotyczą:

  • województwa pomorskiego
  • województwa podkarpackiego
  • województwa śląskiego
  • województwa świętokrzyskiego

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • zapewnienie profesjonalnej rehabilitacji w domu pacjenta zgodnie z aktualną wiedzą, szczególną starannością, poszanowaniem godności osobistej, posiadanymi kompetencjami oraz zgodnie z zasadami etyki zawodowej,
  • prowadzenie działalności profilaktycznej i dydaktycznej, popularyzowanie działań prozdrowotnych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów,
  • stały kontakt ze wszystkimi współpracownikami.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (NPWZF na terenie RP),
  • prawo jazdy kat. B,
  • preferowane doświadczenie: mgr fizjoterapii z trzyletnim doświadczeniem zawodowym.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • formę i wymiar zatrudnienia wg preferencji kandydata: umowa o pracę / umowa cywilnoprawna / kontrakt w preferowanym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • samochód służbowy.

CV prosimy wysyłać na adres:

aplikacja woj. pomorskie

rekrutacja@nordmedic.pl – proszę wpisać preferowany rejon pracy