Przychodnia POZ Nordmedic

Przychodnia POZ Nordmedic znajduje się w Główczycach przy ul. Słupskiej 9. Działamy od 1 czerwca 2014 roku. Oferujemy mieszkańcom Główczyc i okolic ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej, w tym podstawowej i specjalistycznej.

W ramach świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) finansowanej z Narodowego Funduszu Zdrowia, nasi Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów, pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych i położnych. Pacjenci mają możliwości skorzystania z usług także odpłatnie.

Działalność Przychodni umożliwia prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosując odpowiednie metody diagnostyczne i lecznicze, zgodnie z obowiązującymi standardami i wiedzą medyczną.

Jak zostać pacjentem?

Każdy Pacjent ubezpieczony w ramach NFZ ma prawo do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej i dowolnego wyboru lub zmiany lekarza, pielęgniarki i położnej. Od 2019 roku udostępniamy funkcjonalność obsługi elektronicznej deklaracji podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie wyboru lekarza i pielęgniarki.

Elektroniczną deklarację wyboru można złożyć za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W tym celu należy wypełnić odpowiedni wniosek i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

W naszej przychodni można również dokonać wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki lub położnej . W tym celu należy dostarczyć do rejestracji POZ osobiście wypełnioną “Deklarację wyboru lekarza/pielęgniarki/położnej” dostępną wersji papierowej w ww. rejestracji.

Zostań pacjentem naszej przychodni

Formularz przepisania do przychodni POZ Normedic

    lub zadzwoń

    +48 59 844 94 97

    Przychodnia Nordmedic

    ul. Słupska 9
    76-220 Główczyce