Rehabilitacja domowa: Słupsk, pomorskie

Doświadczeni rehabilitanci

Rehabilitacja w domu jest skierowana przede wszystkim do osób, które ze względu na swój stan zdrowia (ograniczenia wynikające z niepełnej sprawności, przebytego urazu lub operacji) nie są w stanie dotrzeć do lekarza specjalisty i uczestniczyć w fizjoterapii stacjonarnej (realizowanej w placówce zewnętrznej).

Rehabilitant przyjeżdża do pacjenta i wykonuje wszystkie zlecone zabiegi w miejscu jego zamieszkania we wcześniej ustalonych godzinach. Dostarcza też niezbędny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia fizjoterapii.

Jakie zabiegi obejmuje rehabilitacja domowa?

W tym przypadku nie ma większych ograniczeń. Rehabilitacja w domu przebiega na podobnych zasadach, jak ta realizowana w placówce zewnętrznej. Pacjent może skorzystać między innymi z takich zabiegów jak:

  • masaże – lecznicze oraz relaksacyjne,
  • kinezyterapia – ćwiczenia bierne, czynne oraz kinesiotaping
  • biostymulacja laserowa,

Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje nie więcej niż osiemdziesiąt dni zabiegowych w roku kalendarzowym. Istnieje jednak możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów. W Normedic oferujemy również usługi komercyjne dla klientów prywatnych (poza NFZ).

Rehabilitacja w domu – o czym należy pamiętać?

Skierowanie na rehabilitację wystawia lekarz podstawowej opieki zdrowotnej lub specjalistami (reumatolog, neurolog, chirurg itp.). Nie można łączyć wspomnianego świadczenia z usługami realizowanymi w ramach domowego hospicjum lub domowej opieki długoterminowej.

Dlaczego warto zaufać Normedic?

Co przemawia za skorzystaniem z usług Normedic? Mamy w zespole 40 mobilnych fizjoterapeutów, którzy dojeżdżają do pacjentów. Wszyscy dysponują sporym doświadczeniem w rehabilitacji osób chorych lub w okresie rekonwalescencji po przebytej operacji.

Są profesjonalistami w każdym calu. Wykazują się empatią i cierpliwością,  dbając o dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Zapraszamy do rejestracji. Cały proces przebiega sprawnie i szybko. Wystarczy jeden telefon lub e-mail. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Rejon słupski, lęborski, bytowski, kościerski
+48 535 030 500
e-mail: rehabilitacja@nordmedic.pl

 

Rejon trójmiejski, wejherowski
+48 730 300 880
e-mail: rehabilitacjadom@nordmedic.pl