Turnusy rehabilitacyjne w Gdyni

W Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Nordmedic stawiamy na intensywną terapię, która przynosi efekty! Z naszymi podopiecznymi pracujemy w ramach 10-dniowych turnusów rehabilitacyjnych, podczas których wyspecjalizowani fizjoterapeuci i nowoczesne roboty pomagają im wrócić do zdrowia.

Nasza oferta łączy rehabilitację zrobotyzowaną oraz klasyczną. Przygotowujemy indywidualne pakiety dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta. Podczas turnusu nieustannie monitorujemy przebieg rehabilitacji, aby zapewnić najlepsze efekty i opiekę.

Zadzwoń i sprawdź

Oferta turnusów rehabilitacyjnych w Nordmedic

Zakwaterowanie i wyżywienie

Pacjenci uczestniczący w turnusie rehabilitacyjnym nad morzem mogą zatrzymać się w apartamentach w samym sercu Gdyni, w pobliżu plaży, tuż obok Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Nordmedic. Nasze apartamenty są zaprojektowane z myślą o osobach ze zróżnicowanymi potrzebami, co pozwala na pełną  opiekę nad kuracjuszami. Pokoje możemy dodatkowo wyposażyć w akcesoria takie jak: krzesełka rehabilitacyjne w kabinach prysznicowych, uchwyty przy toaletach, czy inne –  w ramach możliwości technicznych lokali. Standard zakwaterowania pozwala pacjentom na relaks po dniu intensywnej terapii.

Apartamenty Sleepy3City zlokalizowane są na ulicy Batorego 9 oraz Obrońców wybrzeża 8. Wszystkie wyposażone są w białą pościel i ręczniki hotelowe, suszarkę do włosów, żelazko, TV, Internet oraz w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, czajnikiem, płyta grzejna. Do dyspozycji gości jest kawa i herbata.

Kuracjusze mogę skorzystać także z cateringu lub wyżywienia (pudełkowe lub restauracyjne). Usługi te uzgadniane są z gośćmi indywidualnie w trakcie planowania pobytu.

Zarezerwuj swój pobyt

Nowoczesny ośrodek rehabilitacji Nordmedic w Gdyni

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Nordmedic mieści się w samym sercu Gdyni, przy ulicy Batorego 9. W nowoczesnym budynku, dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapewniamy naszym pacjentom najlepszą opiekę oraz warunki do rehabilitacji.

Gdynia to dynamiczne, prężnie rozwijające się nadmorskie miasto, które co roku przyciąga tysiące turystów w każdym wieku. To także miejsce przyjazne dla osób z ograniczoną mobilnością, od lat starające się eliminować bariery – za co wielokrotnie otrzymało wyróżnienia. To właśnie tu wyjątkowy klimat, bliskość morza i czyste powietrze tworzą idealne warunki do szybszego powrotu do pełnej sprawności.

  lub zadzwoń

  +48 577 600 990

  Odwiedź nasze centrum

  Biuro regionalne:

  ul. Batorego 7, 81-365 Gdynia

  Jak dojadę?